




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Доповнення асортименту інтер'єрних плафонів “зіркове небо”.
Стильний та сучасний накладний світлодіодний світильник. Чудовий варіант настінно-стельового світильника для освітлення як житлових, так і адміністративно-офісних приміщень, інтер'єрів готелів, кафе, ресторанів. Вироблені з легких матеріалів, прості у монтажі, економічні та довговічні.
Переваги світильників AL562ARD
Якість конструкції. Якісний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі, що забезпечують надійну роботу світильника. Висока якість матеріалів збірки.
Якісне світло. Миттєве вмикання. Рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсації.
Економічність. Завдяки світлодіодній технологіх дозволяє економити до 90% електроенергії у порівнянні з лампами розжарювання та галогенними лампами.
Простий монтаж. Світильник має простий монтаж. Всі необхідні кріплення в комплекті.
Розсіювач "зоряне небо" не має аналогів серед таких потужностей у конкурентів.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Стильний та сучасний накладний світлодіодний світильник. Чудовий варіант настінно-стельового світильника для освітлення як житлових, так і адміністративно-офісних приміщень, інтер'єрів готелів, кафе, ресторанів. Вироблені з легких матеріалів, прості у монтажі, економічні та довговічні.
Переваги світильників AL562ARD
Якість конструкції. Якісний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі, що забезпечують надійну роботу світильника. Висока якість матеріалів збірки.
Якісне світло. Миттєве вмикання. Рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсації.
Економічність. Завдяки світлодіодній технологіх дозволяє економити до 90% електроенергії у порівнянні з лампами розжарювання та галогенними лампами.
Простий монтаж. Світильник має простий монтаж. Всі необхідні кріплення в комплекті.
Розсіювач "зоряне небо" не має аналогів серед таких потужностей у конкурентів.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ardero |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Источник света | LED module |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Мощность | 36 Вт |
| Мощность лампы | 36 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Рабочее напряжение (В) | 220-240 |
| Световой поток | 2700 лм |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип лампы | LED модуль |
| Тип светильника | Накладной |
| Тип цоколя | LED module |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая температура | 5000K |
| Количество источников света | 1 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 65 см |
| Диаметр | 380 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість джерел світла | 1 |
- Цена: 880 ₴
- В наличии
- Код: AL562ARD 36W
Накладний світлодіодний світильник Ardero AL562ARD коло зіркове 36W 2700Lm 5000K 380*60mm
880 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
