


LED світильник настінно-стельовий TITANUM 18W 5000K Криві лінії - це високотехнологічний освітлювальний прилад, який використовується в житлових приміщеннях в якості основного джерела освітлення. Стильний дизайн перетворює простір під найрізноманітніші завдання користувача. Альтернатива традиційним люстрам та іншим засобам освітлення. Встановлюється як на горизонтальній поверхні, так і на вертикальній. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом всього періоду експлуатації.
Площа освітлення до 8м2.
Світильник має світловіддачу - 75Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 1350Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000К (біле світло).
Стійкий до великої кількості увімкнень та вимкнень. Ресурс роботи - 25 000 годин. Гарантійний термін - 1 рік. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 180-260В.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Titanum |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Источник света | LED module |
| Цвет | Белый |
| Количество источников света | 1 |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Мощность | 18 Вт |
| Мощность лампы | 18 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Рабочее напряжение (В) | 220-240 |
| Световой поток | 1350 лм |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип лампы | LED модуль |
| Тип светильника | Накладной |
| Тип цоколя | LED module |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цветовая температура | 5000K |
| Тип | Светильник настенно-потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 60 см |
| Диаметр | 250 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість джерел світла | 1 |
- Цена: 425 ₴
- В наличии
- Код: TLCL-185CL-1779
LED світильник настінно-стельовий TITANUM 18W 5000K Криві лінії
425 ₴
- +380 (96) 950-65-29

