



Описание
Характеристики
Информация для заказа
LED світильник ART IP65 квадратний VIDEX 15W 5000K – високо-технологічне джерело світла. Призначений для використання в промисловому секторі, муніципальних ЖКГ об’єктах і присадибних ділянках. Служить для освітлення під’їзних площ, сходових клітин, гаражів, складських та інших приміщень з підвищеним рівнем вологості і пилу. Має високий ступінь стійкості до зовнішнього впливу, широкий діапазон робочої температури і напруги. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації. Його розміри становлять усього 190x190x42мм.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє високим захистом від ударів IK07 і високим ступенем пиле – та вологозахисту IP65.
Світильник має світловіддачу – 73Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 1100Лм. Джерелом світла слугують світлодіоди, які практично не нагріваються і забезпечують якісне, рівномірне освітлення. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, інфрачервоне або ультрафіолетове випромінювання. Колірна температура – 5000К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла – 120°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості включень та виключень (20 000). Ресурс роботи – 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією – 2 роки. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
Може використовуватися як при низьких, так і при високих температурах. При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робочий діапазон напруги 180-260В дозволяє використовувати світильник на об’єктах з нестабільною або низькою напругою.
Вбудована клемна колодка для зручного і надійного підключення.
Артикул: VL-BHFS-155B
Категорія: Зовнішні світильники
Колірна температура світла: 5000K (денне світло)
Якість світла: Ra > 80
Напруга: AC 180-260 V
Потужність: 15 W
Частота: 50/60 Hz
Енергоефективність: 73 Lm/W
Клас енергоспоживання: А
Світловий потік: 1100 Lm
Максимальна сила струму: 130mA
Кут розсіювання: 120°
Коефіцієнт потужності: 0.5
Ресурс роботи: 30000г
Розміри: 190 mm x 190 mm x 42 mm
Клас ударостійкості, IK: 07
Робоча температура: -20°C ~ + 40°С
Тип монтажу: Накладний
Клас захисту, IP: 65
Гарантійний термін: 2 роки
Матеріали: АБС-полікарбонат
Вага: 380 г
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє високим захистом від ударів IK07 і високим ступенем пиле – та вологозахисту IP65.
Світильник має світловіддачу – 73Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 1100Лм. Джерелом світла слугують світлодіоди, які практично не нагріваються і забезпечують якісне, рівномірне освітлення. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, інфрачервоне або ультрафіолетове випромінювання. Колірна температура – 5000К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла – 120°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості включень та виключень (20 000). Ресурс роботи – 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією – 2 роки. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
Може використовуватися як при низьких, так і при високих температурах. При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робочий діапазон напруги 180-260В дозволяє використовувати світильник на об’єктах з нестабільною або низькою напругою.
Вбудована клемна колодка для зручного і надійного підключення.
Артикул: VL-BHFS-155B
Категорія: Зовнішні світильники
Колірна температура світла: 5000K (денне світло)
Якість світла: Ra > 80
Напруга: AC 180-260 V
Потужність: 15 W
Частота: 50/60 Hz
Енергоефективність: 73 Lm/W
Клас енергоспоживання: А
Світловий потік: 1100 Lm
Максимальна сила струму: 130mA
Кут розсіювання: 120°
Коефіцієнт потужності: 0.5
Ресурс роботи: 30000г
Розміри: 190 mm x 190 mm x 42 mm
Клас ударостійкості, IK: 07
Робоча температура: -20°C ~ + 40°С
Тип монтажу: Накладний
Клас захисту, IP: 65
Гарантійний термін: 2 роки
Матеріали: АБС-полікарбонат
Вага: 380 г
Характеристики та комплектація можуть бути змінені виробником.
Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Источник света | LED module |
| Количество источников света | 1 |
| Цвет | Черный |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Мощность | 15 Вт |
| Мощность лампы | 15 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 65 |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип лампы | LED модуль |
| Тип светильника | Накладной |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма | Квадратная |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Цвет плафона | Черный |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Цветовая температура | 5000K |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 42 см |
| Длина | 190 см |
| Ширина | 190 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота , мм | 42 |
| Довжина ,мм | 190 |
| Напруга живлення, V | 220/240V |
| Потужність споживання , W | 15w |
| Температура кольору , К | 5000 |
| Ширина , мм | 190 |
| Кількість джерел світла | 1 |
- Цена: 535 ₴
- В наличии
- Код: VL-BNFS-155B/5180
LED світильник накладний квадрат VIDEX 15W 5000K IP65 чорний
535 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
