




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра світлодіодна стельова на 6 джерела світла (вбудовані світлодіоди), пульт ду з димером, колір каркаса бронза, діаметр 80 см, висота 13 см, каркас метал, потужність 72 Вт.
Відмітною особливістю стельового світильника є можливість настроювання яскравості світла, колірної температури (від холодного до теплого), а також функція <<нічник>>. До комплекту входить пульт дистанційного керування, що дає змогу вмикати та вимикати світильник, встановлювати необхідні параметри освітлення, не відвертаючи уваги від роботи та відпочинку. Режим <<нічник>> забезпечує комфортну, м'яку підсвітку кімнати в нічну пору.
Відмітною особливістю стельового світильника є можливість настроювання яскравості світла, колірної температури (від холодного до теплого), а також функція <<нічник>>. До комплекту входить пульт дистанційного керування, що дає змогу вмикати та вимикати світильник, встановлювати необхідні параметри освітлення, не відвертаючи уваги від роботи та відпочинку. Режим <<нічник>> забезпечує комфортну, м'яку підсвітку кімнати в нічну пору.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Модерн |
| Количество источников света | 8 |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | LED модуль |
| Тип цоколя | LED module |
| Мощность лампы | 96 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Золотистый |
| Цвет арматуры (основания) | Золото |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Производитель | Свет |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Нет |
| Мощность | 96 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Многолучевая |
| Цвет плафона | Золотистый |
| Диммер | Да |
| Способ монтажа | Накладной |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Тип крепления | Планка |
| Форма плафона | Круглая |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 80 см |
| Высота | 13 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Металл/пластик |
| Напруга живлення, V | 220/240V |
| Потужність споживання , W | 96w |
| Висота , мм | 130 |
| Довжина ,мм | 800 |
| Управление | Вимикач |
| Тип крепежа | монтажна планка |
- Цена: 2 870 ₴
- В наличии
- Код: SY-7800/8 CP
Люстра світлодіодна LED LOFT Свет SY-7800/8 CP на 8 модулів Темно-золотиста 96W
2 870 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
