




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Класична ланцюгова люстра з кришталем на 15 джерел світла, патрон Е-14, каркас металевий білого кольору, ширина 90 см, висота 110 см.
Виробник
SVET
Країна виробник
Китай
Стиль виконання
Класичний
Кількість джерел світла 15
Матеріал плафона, підвісок Кришталь
Матеріал каркасу Метал
Тип лампи Світлодіодна
Тип цоколя E14
Напруга мережі 220~240 В
Ступінь захисту IP 20
Тип вимикача Настінний
Колір арматури (підстави) Білий
Інший тип лампи Світлодіодна, Енергозберігаюча, Розжарювання
Стан Новий
Колір Білий
Габаритні розміри
Ширина 90 см
Висота 110 см
Виробник
SVET
Країна виробник
Китай
Стиль виконання
Класичний
Кількість джерел світла 15
Матеріал плафона, підвісок Кришталь
Матеріал каркасу Метал
Тип лампи Світлодіодна
Тип цоколя E14
Напруга мережі 220~240 В
Ступінь захисту IP 20
Тип вимикача Настінний
Колір арматури (підстави) Білий
Інший тип лампи Світлодіодна, Енергозберігаюча, Розжарювання
Стан Новий
Колір Білий
Габаритні розміри
Ширина 90 см
Висота 110 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Классический |
| Количество источников света | 15 |
| Материал плафона, подвесок | Без плафона |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | E14 |
| Мощность лампы | 40 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Бронзовый |
| Цвет арматуры (основания) | Бронза |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Производитель | Свет |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Нет |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип светильника | Подвесной |
| Форма | Многогранная |
| Диммер | Нет |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Тип крепления | Крюк |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 90 см |
| Высота | 110 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Метал+шкло |
| Напруга живлення, V | 220/240V |
| Висота , мм | 1100 |
| Довжина ,мм | 900 |
| Управление | Вимикач |
| Тип крепежа | Стелевий гачок |
- Цена: 11 640 ₴
- В наличии
- Код: SH-2202/10+5 AB
Класична підвісна ланцюгова люстра Свічка на 15 ламп в бронзі Свет SH-2202/10+5 AB
11 640 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
