


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісна люстра в стилі "прованс" на підставі кольору "антична бронза" - стане відмінним доповненням в світлому інтер'єрі пастельних тонів.Люстра має кріплення "під гачок" і надійно фіксується на стелі.Завдяки регулюванню висоти стельової чаші люстру можна встановити під натяжну стелю. Плафони виготовлені з міцного скла з нанесенням білої емалі всередині і мають візерунок. Патрони типу Е27 зарекомендували себе своєю довговічністю,надійністю і стійкістю до перепадів температур і напруги. Ви без жодних проблем зможете використовувати потужну лампочку в даній люстрі. Придбати лампочки до люстр ви також можете у нас на сайті.
Класична люстра з плафонами на ланцюги на три лампочки. Колір основи: антична бронза. Патрон Е27 пластиковий
Діаметр люстри: 500 мм;
Висота люстри: 550 мм.
Класична люстра з плафонами на ланцюги на три лампочки. Колір основи: антична бронза. Патрон Е27 пластиковий
Діаметр люстри: 500 мм;
Висота люстри: 550 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Лофт |
| Количество источников света | 4 |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | E27 |
| Мощность лампы | 60 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Производитель | Прометей |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Линейная |
| Цвет плафона | Черный |
| Способ монтажа | Накладной |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Тип крепления | Планка |
| Форма плафона | Шар |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 46 см |
| Ширина | 31 см |
| Высота | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Металл |
| Напруга живлення, V | 220/240V |
| Управление | Вимикач |
| Тип крепежа | монтажна планка |
- Цена: 890 ₴
- В наличии
- Код: P5-N4537/4
Люстра стельова на 4 лампочки в стилі лофт Прометей P5-N4537/4
890 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
