

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна стельова люстра в стилі лофт на чотири лампочки прекрасно підійде під стильний та сучасний інтер'єр. Каркас люстри пофарбований в чорний матовий колір з елементами античної бронзи, які створюють контраст на тлі основного кольору. Люстра підійде для приміщень з середніми і високими стелями. Лаконічний дизайн та елементи декору повторюють форми плафона підкреслять інтер'єр приміщення. Плафони даної моделі зроблені з міцного прозорого тонованого скла. Плафон кріпиться до каркаса за затисках,завдяки чому плафон легко знімати і одягати. Патрони типу Е27 дозволяють використовувати більшість з наданих на ринку лампочок. Підійдуть лампочки розміру G45.
Стельова люстра на чотири лампочки. Тип патрона Е27. Колір каркасу: чорний+антична бронза.
Висота люстри - 350 мм
Довжина люстри - 950 мм
Стельова люстра на чотири лампочки. Тип патрона Е27. Колір каркасу: чорний+антична бронза.
Висота люстри - 350 мм
Довжина люстри - 950 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Лофт |
| Количество источников света | 3 |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | E27 |
| Мощность лампы | 60 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Производитель | Прометей |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Линейная |
| Способ монтажа | Накладной |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Тип крепления | Планка |
| Форма плафона | Шар |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 95 см |
| Высота | 35 см |
- Цена: 1 080 ₴
- В наличии
- Код: P5-N3631/3
Люстра в стилі лофт на 3 лампочки Прометей P5-N3631/3
1 080 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
