



Аналог люмінесцентного світильника типу Т5, з розсіювачем та вимикачем. Використання світлодіодного світильника дозволяє зекономити 50% електроенергії у порівнянні з люмінесцентними лампами. Має значний ресурс роботи в 30 000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні на УФ випроміннювання. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне свічення без мерехтіння. Стильний світильник з якісного глянцевого пластику знайде своє місце в будь-якому інтер'єрі. Існує можливість монтажу декількох таких світильників в лінію, завдяки наявності з'єднувальних гнізд.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Модерн |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Тип лампы | LED модуль |
| Тип цоколя | LED module |
| Мощность лампы | 100 Вт |
| Степень защиты IP | 40 |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Производитель | Ardero |
| Состояние | Новое |
| Мощность | 100 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Источник света | LED module |
| Цветовая температура | 6500K |
| Световой поток | 9500 лм |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Линейная |
| Цвет плафона | Белый |
| Способ монтажа | Накладной |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Тип крепления | Планка |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 120 см |
| Ширина | 10 см |
| Высота | 2.3 см |
- Цена: 420 ₴
- В наличии
- Код: AL5020 ARD 100W мат,
Світлодіодний світильник AL5020 ARD100W 9500LM 6500K Feron матовий
420 ₴
- +380 (96) 950-65-29

