



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Накладні світлодіодні світильники Ardero AL6086ARD MODA
Нові моделі накладних інтер’єрних світильників
Накладний світлодіодний світильник Ardero AL6086ARD - сучасний освітлювальний прилад, який поєднує високу енергоефективність та стильний дизайн. Призначений для встановлення на стелі або стінах, цей світильник стане ідеальним рішенням для освітлення приміщень.
Переваги та особливості світлодіодного накладного світильника Ardero AL6086ARD MODA 72Вт білий:
- Дизайн. Мінімалістичний класичний дизайн дозволяє прикрасити інтер’єр житлових, офісних або комерційних приміщень.
- Високоякісні матеріали та комплектуючі Корпус світильників виготовлено з якісного алюмінію, розсіювач - з міцного пластику
- Керування кольором свічення при встановленні світильника та підключення можна обрати колірну температуру свічення - тепле або біле свічення.
- Зміна колірної температури регулюється вимикачем на стіні
- Якісне світло Коефіцієнт кольоропередачі CRI⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів.
- Рівномірне свічення Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон.
- Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр.
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Модерн |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Тип лампы | LED модуль |
| Тип цоколя | LED module |
| Мощность лампы | 72 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Производитель | Ardero |
| Состояние | Новое |
| Мощность | 72 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип светильника | Накладной |
| Цвет плафона | Белый |
| Способ монтажа | Накладной |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Тип крепления | Планка |
| Форма плафона | Круглая |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 46 см |
| Высота | 6.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Круглый |
- Цена: 1 000 ₴

