
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нові моделі декоративних світлодіодних SMART світильників
Переваги та особливості:
Дизайн. Сучасний геометричний дизайн дозволяє прикрасити інтер’єр будинків та квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо
Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильників виготовлено з якісного пластику, розсіювач - з міцного акрилу
Керування світлом. Оснащені функцією керування режимами свічення
Якісне світло. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів.
Рівномірне свічення. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр.
Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника
Переваги та особливості:
Дизайн. Сучасний геометричний дизайн дозволяє прикрасити інтер’єр будинків та квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо
Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильників виготовлено з якісного пластику, розсіювач - з міцного акрилу
Керування світлом. Оснащені функцією керування режимами свічення
Якісне світло. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів.
Рівномірне свічення. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр.
Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ledcoin |
| Тип изделия | Люстра |
| Тип люстры | Потолочная |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Количество источников света | 6 |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 755 мм |
| Ширина | 790 мм |
| Высота | 55 мм |
- Цена: 1 255 ₴
- В наличии
- Код: ML471-6 WT
Світильник накладний Ledcoin білий ML471-6 під лампу GX53 790*755/55
1 255 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
