


Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оновлений накладний світильник з підвищеною енергоефективністю 100Лм/Вт.
Особливості та переваги:
Дизайн конструкції. Об’ємний плафон моделі забезпечує бокове свічення торцевої частини, що збільшує кут розсіювання світла.
Якість конструкції. Оновлений якісний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі забезпечують надійну та стабільну роботу світильника. Висока якість матеріалів та зборки.
Комфортне світло. Миттєве вмикання та рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсації.
Економічність. Економія до 90% електроенергії у порівнянні з лампами розжарювання та галогенними лампами.
Особливості та переваги:
Дизайн конструкції. Об’ємний плафон моделі забезпечує бокове свічення торцевої частини, що збільшує кут розсіювання світла.
Якість конструкції. Оновлений якісний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі забезпечують надійну та стабільну роботу світильника. Висока якість матеріалів та зборки.
Комфортне світло. Миттєве вмикання та рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсації.
Економічність. Економія до 90% електроенергії у порівнянні з лампами розжарювання та галогенними лампами.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Модерн |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Тип лампы | LED модуль |
| Тип цоколя | LED module |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Тип выключателя | Настенный |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Состояние | Новое |
| Мощность | 72 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Источник света | LED module |
| Световой поток | 3380 лм |
| Тип светильника | Накладной |
| Цвет плафона | Белый |
| Способ монтажа | Накладной |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Тип крепления | Планка |
| Форма плафона | Круглая |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 49 см |
| Высота | 7 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Круглый |
- Цена: 1 525 ₴
- В наличии
- Код: AL5087ARD 60W
Накладний світлодіодний світильник Ardero AL5087ARD коло 60W 2700Lm 3000K-6000K
1 525 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
