



Нова серія багатоматричних прожекторів Feron виконанні з використанням виробником нових економічних технологій, зі збереженням типових показників енергоефективності та стандартів якості, що дозволило отримати більш конкурентноздатну вартість прожекторів.
Надійна конструкція Прожектор має міцний корпус з литого під тиском алюмінія та загартованого ударостійкого скла. Високий рівень захисту IP65 та широкий діапазон робочих температур від -20 до +45С
Якісний драйвер Драйвер забезпечує стабільну роботу прожекторів у діапазоні напруги 120-230V. Коефіцієнт напруги (PF) 0,9.
Додатковий захист Драйвер прожектора додатково оснащен захистом від імпульсних перепадив до 2kV.
Якісні світлодіоди Використані більш ефективні та надійні світлодіоди нового покоління, які є стійкими до появлення світлових дефектів.
Компактний корпус Завдяки вузькому корпусу, можливий монтаж у ніши невеликої глибини та важкі для встановлення місця.
Енергоефективність 80Lm/W
Економія Заощаджує понад 70% енергії по зрівнянню з галогенними, мателогалогенними та натрієвимим прожекторами, завдяки світловій технології.
Ресурс роботи 30 000 годин
Гарантія 1рік
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ledcoin |
| Тип освещения | Прожектор |
| Состояние | Новое |
| Применение освещения | Для наружного освещения зданий, Для освещения лестниц, Для освещения крыльца, Для освещения навесов и беседок, Для освещения парковок, Для ЖКХ, Для освещения рекламных конструкций |
| Тип освещения по мобильности | Стационарное |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цветовая гамма | Белый |
| Способ монтажа | Накладной |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 50 Вт |
| Световой поток | 4000 лм |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цоколь | LED module |
| Степень защиты IP | 65 |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цветовая температура | 6500K |
| Источник света | LED module |
| Рабочее напряжение (В) | 220-240 |
| Цвет плафона | Черный |
| Размеры | |
| Длина | 2.8 см |
| Высота | 15.1 см |
| Ширина | 12.7 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Форма плафона | Квадратная |
- Цена: 355 ₴
- В наличии
- Код: LL-5050
Світлодіодний прожектор Ledcoin LL-5050 50Вт 6500K IP65 чорний
355 ₴
- +380 (96) 950-65-29

