
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісна люстра в стилі "прованс" на підставі кольору "антична бронза" - стане відмінним доповненням в світлому інтер'єрі пастельних тонів.Люстра має кріплення "під гачок" і надійно фіксується на стелі.Завдяки регулюванню висоти стельової чаші люстру можна встановити під натяжну стелю. Плафони виготовлені з міцного скла з нанесенням білої емалі всередині і мають візерунок. Патрони типу Е27 зарекомендували себе своєю довговічністю,надійністю і стійкістю до перепадів температур і напруги. Ви без жодних проблем зможете використовувати потужну лампочку в даній люстрі. Придбати лампочки до люстр ви також можете у нас на сайті.
Класична люстра з плафонами на ланцюги на три лампочки. Колір основи: антична бронза. Патрон Е27 пластиковий
Діаметр люстри: 500 мм;
Висота люстри: 550 мм.
Класична люстра з плафонами на ланцюги на три лампочки. Колір основи: антична бронза. Патрон Е27 пластиковий
Діаметр люстри: 500 мм;
Висота люстри: 550 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Классический |
| Количество источников света | 3 |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | E27 |
| Мощность лампы | 60 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Черный, Хром |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Производитель | Прометей |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Нет |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Треугольная |
| Цвет плафона | Белый |
| Диммер | Нет |
| Способ монтажа | Накладной |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Тип крепления | Планка |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 50 см |
| Высота | 21 см |
- Цена: 880 ₴

