
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оновлений накладний світильник з підвищеною енергоефективністю 100Лм/Вт.
Особливості та переваги:
Дизайн конструкції. Об’ємний плафон моделі забезпечує бокове свічення торцевої частини, що збільшує кут розсіювання світла.
Якість конструкції. Оновлений якісний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі забезпечують надійну та стабільну роботу світильника. Висока якість матеріалів та зборки.
Комфортне світло. Миттєве вмикання та рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсації.
Економічність. Економія до 90% електроенергії у порівнянні з лампами розжарювання та галогенними лампами.
Особливості та переваги:
Дизайн конструкції. Об’ємний плафон моделі забезпечує бокове свічення торцевої частини, що збільшує кут розсіювання світла.
Якість конструкції. Оновлений якісний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі забезпечують надійну та стабільну роботу світильника. Висока якість матеріалів та зборки.
Комфортне світло. Миттєве вмикання та рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсації.
Економічність. Економія до 90% електроенергії у порівнянні з лампами розжарювання та галогенними лампами.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Модерн |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Тип цоколя | LED module |
| Мощность лампы | 36 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Тип выключателя | Настенный |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Производитель | Ardero |
| Состояние | Новое |
| Тип светильника | Потолочный |
| Диммер | Нет |
| Способ монтажа | Накладной |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Тип крепления | Планка |
| Форма плафона | Круглая |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 40 см |
| Высота | 4.2 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Круглый |
- Цена: 1 070 ₴
- В наличии
- Код: AL6087ARD 36W
Накладний світлодіодний світильник Ardero AL6087ARD коло 36W 3600Lm 3000K-6000K чорний
1 070 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
