
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вбудовані світильники під лампу Ardero DL2816
Серія точкових світильників з декоративною вставкою з матового акрилового полімеру
Переваги та особливості вбудованого світильника Ardero DL2816 під лампу білого кольору:
- Ефект додаткового декоративного свічення при увімкненому світильнику
- Зручний монтаж завдяки прижимним пружинам
- Фронтальне підключення лампи та її легка заміна
- Патрон G5.3 під лампу MR16
- Максимально допустима потужність лампи - 13Вт
- Ступінь захисту IP20
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основные | |
|---|---|
| Тип светильника | Накладной |
| Количество источников света | 1 |
| Стиль исполнения | Лофт/индустриальный стиль |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Цвет | Черный |
| Производитель | Feron |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Форма | Квадратная |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Диаметр | 32 мм |
- Цена: 135 ₴
- В наличии
- Код: DL2816
Вбудований точковий світильник Feron DL2816 чорний під л-пу GX53
135 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
