

Світлодіодний настінний світильник - високотехнологічне джерело спрямованого світла. Завдяки йому можна вигідно акцентовано виділити цікавий предмет інтер'єру або певну його область чи забезпечити комфортні умови в невеликій робочій зоні на кухні, у вітальні або кабінеті, гаражі тощо. Конструкція складається з невеликої прямокутної основи на якій розташована кнопка УВІМК./ВИМК. та кронштейн, до якого прикріплений один плафон. Плафон обладнаний поворотним механізмом, за допомогою якого можна регулювати кут його нахилу , а також площу освітлення. Корпус виконаний з алюмінію, на відміну від дешевих аналогів з металевим корпусом, що не схильний до корозії.
Як джерело світла використовується одна лампочка з цоколем GU10 і максимальною потужністю 30W.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє високим захистом від ударів IK07 та ступенем захисту IР20 - не допускає потрапляння часточок бруду всередину світильника.
Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
| Основные | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Модерн |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | GU10 |
| Мощность лампы | 30 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Производитель | Videx |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Способ монтажа | Накладной |
| Цвет плафона | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 160 мм |
| Длина | 100 мм |
| Диаметр | 55 мм |
- Цена: 790 ₴
- В наличии
- Код: VL-SPF24E-W-5852
Світильник VIDEX під лампу GU10 SPF24E настінний з підсвіткою та кнопкою білий
790 ₴
- +380 (96) 950-65-29

