


Інтер'єрний світильник підходить для освітлення сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів тощо. Підійде для лоджій і коридорів та певних зон у великих кімнатах. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації. Корпус виконаний з алюмінію, на відміну від дешевих аналогів з металевим корпусом, що не схильний до корозії.
Як джерело світла використовується одна лампочка з цоколем GU10 і максимальною потужністю 30W.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє високим захистом від ударів IK07 та ступенем захисту IР20 - не допускає потрапляння часточок бруду всередину світильника.
Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
| Основные | |
|---|---|
| Тип светильника | Накладной |
| Количество источников света | 1 |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | GX53 |
| Мощность лампы | 30 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Производитель | Videx |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Форма | Круглая |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 80 мм |
| Высота | 70 мм |
- Цена: 175 ₴
- В наличии
- Код: VL-SPF25A-B-5869
Світильник VIDEX під лампу GX53 SPF25A накладний чорний
175 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- +380 (96) 950-65-29

