
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Доповнення асортименту інтер'єрних плафонів “зіркове небо”.
Стильний та сучасний накладний світлодіодний світильник. Чудовий варіант настінно-стельового світильника для освітлення як житлових, так і адміністративно-офісних приміщень, інтер'єрів готелів, кафе, ресторанів. Вироблені з легких матеріалів, прості у монтажі, економічні та довговічні.
Переваги світильників AL562ARD
Якість конструкції. Якісний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі, що забезпечують надійну роботу світильника. Висока якість матеріалів збірки.
Якісне світло. Миттєве вмикання. Рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсації.
Економічність. Завдяки світлодіодній технологіх дозволяє економити до 90% електроенергії у порівнянні з лампами розжарювання та галогенними лампами.
Простий монтаж. Світильник має простий монтаж. Всі необхідні кріплення в комплекті.
Розсіювач "зоряне небо" не має аналогів серед таких потужностей у конкурентів.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Стильний та сучасний накладний світлодіодний світильник. Чудовий варіант настінно-стельового світильника для освітлення як житлових, так і адміністративно-офісних приміщень, інтер'єрів готелів, кафе, ресторанів. Вироблені з легких матеріалів, прості у монтажі, економічні та довговічні.
Переваги світильників AL562ARD
Якість конструкції. Якісний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі, що забезпечують надійну роботу світильника. Висока якість матеріалів збірки.
Якісне світло. Миттєве вмикання. Рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсації.
Економічність. Завдяки світлодіодній технологіх дозволяє економити до 90% електроенергії у порівнянні з лампами розжарювання та галогенними лампами.
Простий монтаж. Світильник має простий монтаж. Всі необхідні кріплення в комплекті.
Розсіювач "зоряне небо" не має аналогів серед таких потужностей у конкурентів.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Модерн |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | LED модуль |
| Мощность лампы | 36 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Цвет свечения | Белый |
| Производитель | Ledcoin |
| Состояние | Новое |
| Мощность | 36 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Световой поток | 3240 лм |
| Тип светильника | Потолочный |
| Цвет плафона | Белый |
| Диммер | Нет |
| Способ монтажа | Накладной |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Тип крепления | Планка |
| Форма плафона | Круглая |
| Тип | Светильник настенно-потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 24 см |
| Высота | 3.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Круглый |
- Цена: 295 ₴
- В наличии
- Код: AL3010-R 36W
Накладний світлодіодний світильник Ardero AL3010-R 36W 6500K IP65 240*35 LC круг
295 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
