


LED Світильник накладний квадрат VIDEX 18W 5000K
Світильник накладний VIDEX - є джерелом більш якісного освітлення і споживає набагато менше електроенергії. Він не нагрівається і тому прекрасно поєднується з підвісними або натяжними стелями, а монтаж не викличе труднощів навіть у непрофесіонала. Мають сучасний дизайн і відтворює приємне рівномірне світло. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю. Дані світильники мають тонкі рамки, що вигідно вирізняють їх з-поміж інших аналогів. Його розміри становлять усього 192x192x28мм. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом всього періоду експлуатації.
Світильник має світловіддачу - 80Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 1140Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 120°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості включень та виключень (100 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 185-265В.
| Основные | |
|---|---|
| Тип светильника | Накладной |
| Стиль исполнения | Минимализм |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет свечения | Белый |
| Тип цоколя | LED module |
| Мощность лампы | 18 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Производитель | Videx |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Световой поток | 1440 лм |
| Светоотдача | 80 лм/Вт |
| Форма | Квадратная |
| Угол свечения | 170 град. |
| Установка | Настенная |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 192 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Высота | 28 мм |
- Цена: 340 ₴
- В наличии
- Код: VL-DLSS-185B-5067
LED світильник накладний квадрат чорний VIDEX 18W 5000K
340 ₴
- +380 (96) 950-65-29

