
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стельовий точковий світильник під лампу GX53 – цей світильник поєднує в собі сучасний дизайн, практичність, високу ефективність та універсальність. Для роботи цих моделей світильника потрібна світлодіодна лампочка з цоколем GX53 і максимальною потужністю до 30Вт кожна. Використовуються для основного освітлення, зокрема у вітальні, в дитячий кімнаті, на кухні, в кабінеті, в кафе, ресторані, готелі тощо. Кріпиться до будь-якої горизонтальної поверхні за допомогою монтажної планки, як правило, до стелі, випромінюючи світло вниз. Використовуються виключно в приміщеннях, так як мають клас захисту від пилу та вологи IP20. Не містить шкідливих речовин. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Джерелом світла слугують світлодіоди, що забезпечують якісне освітлення в залежності від обраної вами лампи.
- Кількість ламп для встановлення від 3 до 8 шт в залежності від моделі світильника. Швидка заміна ламп у разі потреби.
- Швидке, надійне та водночас просте встановлення світильника на монтажну планку.
- Дозволяє значно економніше витрачати електроенергію порівняно з альтернативними джерелами світла.
- Робочий діапазон напруги АС 220-240В, 50/60 Гц.
- Тривалий термін служби та стійкість до великої кількості вмикань і вимикань.
- Може використовуватися як при низьких, так і при високих температурах.
- Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності обслуговування або заміни витратних елементів.
- Міцний корпус виконаний з алюмінію та заліза, який має клас захисту від механічних пошкоджень, ударів та падінь - IK07.
Як джерело світла використовується 8 лампочок з цоколем GX53 і максимальною потужністю до 30W кожна. Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали. Лампа в комплект до світильника не входить!
ОСОБЛИВОСТІ:
- Джерелом світла слугують світлодіоди, що забезпечують якісне освітлення в залежності від обраної вами лампи.
- Кількість ламп для встановлення від 3 до 8 шт в залежності від моделі світильника. Швидка заміна ламп у разі потреби.
- Швидке, надійне та водночас просте встановлення світильника на монтажну планку.
- Дозволяє значно економніше витрачати електроенергію порівняно з альтернативними джерелами світла.
- Робочий діапазон напруги АС 220-240В, 50/60 Гц.
- Тривалий термін служби та стійкість до великої кількості вмикань і вимикань.
- Може використовуватися як при низьких, так і при високих температурах.
- Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності обслуговування або заміни витратних елементів.
- Міцний корпус виконаний з алюмінію та заліза, який має клас захисту від механічних пошкоджень, ударів та падінь - IK07.
Як джерело світла використовується 8 лампочок з цоколем GX53 і максимальною потужністю до 30W кожна. Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали. Лампа в комплект до світильника не входить!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Минимализм |
| Количество источников света | 6 |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | GX53 |
| Мощность лампы | 30 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Производитель | Videx |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Нет |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Многогранная |
| Диммер | Нет |
| Способ монтажа | Накладной |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Тип крепления | Планка |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 79 см |
| Ширина | 49 см |
| Высота | 13 см |
| Диаметр потолочной чаши | 17 см |
- Цена: 2 125 ₴
- В наличии
- Код: VL-SPF31-6B/7658
Світильник VIDEX під лампу 6xGX53 накладний чорнийй VL-SPF31-6B
2 125 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
