
Стильний та сучасний накладний світлодіодний світильник з візерунком на плафоні. Чудова модель настінно-стельового світильника для інтер’єрів спалень, віталень та інших житлових приміщень. Можуть також використовуватися для освітлення адміністративно-офисних приміщень, інтер'єрів готелів, кафе та ресторанів. Вироблений з легких матеріалів, простий у монтажі, економічний та довговічний. Завдяки світлодіодній технології дозволяє економити 90% електроенергії у порівнянні з лампами розжарювання та 85% у порівнянні з галогенними лампами. Має значний ресурс роботи в 30 000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні на УФ випроміннювання. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне свічення без мерехтіння.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Модерн |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Тип лампы | LED модуль |
| Тип цоколя | LED module |
| Мощность лампы | 24 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Тип выключателя | Настенный |
| Цвет свечения | Белый |
| Производитель | Ardero |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Нет |
| Мощность | 24 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип светильника | Потолочный |
| Форма | Круглая |
| Способ монтажа | Накладной |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Тип крепления | Планка |
| Форма плафона | Круглая |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 33 см |
| Высота | 6 см |
- Цена: 530 ₴
- В наличии
- Код: AL575ARD 24W
Накладний світлодіодний світильник Ardero AL575ARD коло зірк,небо 24W 1750Lm 5000K
530 ₴
- +380 (96) 950-65-29

