
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра виконана в класичному стилі. На каркасі кольору "білий з золотою патиною" розміщені підвіски з цього кришталю ,який не мутніє з часом і зберігає перелив,за який так люблять кришталь. Вона відмінно впишеться у Ваш інтер'єр і додасть йому розкоші і блиску.Ця люстра підійде як для високих так і для середньої висоти стель. Люстра має кріплення "під гачок" і надійно фіксується на стелі. Завдяки регулюванню висоти стельової чаші люстру можна встановити під натяжну стелю. Ця люстра буде чудово виглядати з лампочками типу "свічка на вітрі". Придбати лампочки до люстр ви також можете у нас на сайті.
Класична люстра з кришталем на ланцюгу на шість лампочок. Колір основи: білий з золотою патиною. Патрон : Е14 пластиковий
Діаметр: 640 мм.
Висота: 800 мм
Класична люстра з кришталем на ланцюгу на шість лампочок. Колір основи: білий з золотою патиною. Патрон : Е14 пластиковий
Діаметр: 640 мм.
Висота: 800 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Ампир |
| Количество источников света | 8 |
| Материал плафона, подвесок | Без плафона |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | E14 |
| Мощность лампы | 40 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Производитель | Прометей |
| Состояние | Новое |
| Датчик движения | Нет |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Источник света | Лампочка |
| Тип светильника | Подвесной |
| Форма | Многогранная |
| Диммер | Нет |
| Способ монтажа | Подвесной |
| Люстра-вентилятор | Нет |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Тип крепления | Крюк |
| Тип | Люстра/Светильник потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 91 см |
| Диаметр | 84 см |
- Цена: 6 390 ₴
- В наличии
- Код: P5-N3731/8
Класична люстра "свічка" на 8 лампочок P5-N3731/8
6 390 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
