
Настільний світильник Feron DE1728 з лаконічним ергономічним дизайном ідеально підійде для сучасного інтер'єру.
На основі світильника розташована кнопка плавного регулювання яскравості і температури свічення - завдяки цьому світильник можна використовувати для навчання і роботи (холодне світло) і для читання і відпочинку (нейтральне і тепле свічення), а також використовувати як нічник.
Основні переваги
Складаючийся корпус легко дозволяє змінювати напрямок і кут світла. У складеному вигляді світильник займає мало місця і не заважає на робочому столі.
Відмінно підійде школярам і при роботі з дрібними деталями - світло світильника не спотворює кольору (Ra> 80), комфортне, рівномірне і безпечне для очей.
Модель економить до 80% електроенергії завдяки вбудованим світлодіодам
Додатково
Модель представлена в двох кольорах: білий і чорний з мережевим шнуром 1,5 м і адаптером в комплекті
Гарантія 1рік
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Ночник |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Силикон |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | LED module |
| Мощность лампы | 12 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Производитель | Feron |
| Световой поток | 650 лм |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Управление | Сенсорное |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 447 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Длина | 195 мм |
- Цена: 2 005 ₴
- В наличии
- Код: DE1742 BK
Настільный світлодіодний світильник Feron DE1742 чорний
2 005 ₴
- +380 (96) 950-65-29

