
Стильний та сучасний накладний світлодіодний світильник з візерунком на плафоні. Чудова модель настінно-стельового світильника для інтер’єрів спалень, віталень та інших житлових приміщень. Можуть також використовуватися для освітлення адміністративно-офисних приміщень, інтер'єрів готелів, кафе та ресторанів. Вироблений з легких матеріалів, простий у монтажі, економічний та довговічний. Завдяки світлодіодній технології дозволяє економити 90% електроенергії у порівнянні з лампами розжарювання та 85% у порівнянні з галогенними лампами. Має значний ресурс роботи в 30 000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні на УФ випроміннювання. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне свічення без мерехтіння.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основные | |
|---|---|
| Тип светильника | Накладной |
| Направленный свет | Нет |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | Нет цоколя |
| Мощность лампы | 24 Вт |
| Степень защиты IP | 40 |
| Цвет | Черный |
| Производитель | Ledcoin |
| Цветовая температура | 5000K |
| Форма | Квадратная |
| Установка | Настенно-потолочная, Настенная, Потолочная |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 191 мм |
| Ширина | 191 мм |
| Высота | 26 мм |
- Цена: 395 ₴
- В наличии
- Код: AL808ARD 24W
Накладний світлодіодний світильник Ardero AL808ARD 24W квадрат 1920Lm 5000K 191*26mm чорний
395 ₴
- +380 (96) 950-65-29

