



Описание
Характеристики
Информация для заказа
Модель ML311 під лампу MR-16 GU10, може використовуеться в якості як основне, так акцентне освітлення у сфері інтер'єрної підсвітки житлових, торгівельних та адміністративних приміщень, кафе та ресторанів, виставкових залів, галерей та ін. Лаконічний універсальний дизайн та компактні розміри дозволяють встановити такий світильник у будь-якому інтер'єрі. Світильник має зручне регулювання напрямку світлового потоку: на 300° по горизонтальній осі, на 90° по вертикальній. Також він оснащений патроном GU10, тож ви самі можете обрати лампу і таким чином керувати яскравістю та температурою свічення. Світильник має фіксуюче кільце, що перекриває контури лампи. Завдяки цьому він виглядає цілісною конструкцією без зайвих елементів та зазорів. Корпус світильника виконаний із алюмінію, що на відміну від дешевих аналогів з металевим корпусом, не схильний до корозії.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основные | |
|---|---|
| Тип светильника | Накладной |
| Количество источников света | 3 |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | GX53 |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Производитель | Ledcoin |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 410 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Высота | 96 мм |
- Цена: 620 ₴
- В наличии
- Код: ML411-3 BK
Накладний настінний світильник Ardero ML411-3 GX53 чорний
620 ₴
- +380 (96) 950-65-29
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
