

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана люстра підійде під любий дизайн. Роззсіювач виконаний з хрусталиків що створює неповторний комфорт і затишок. В комплекті йде сучасний пульт з електронним дімером і регулятором кольору. З пульта можна включити один з представлених режимів-тепле світло, нейтральне та холодне.
Колір каркасу Хром+чорний
Матеріал плафону Пластик, кришталь
Матеріал каркасу Метал, пластик
Наявність абажура немає
Стандарт патрона LED
Вид кріплення Стельове (планка)
Максимальна потужність (Вт) 292
Висота (см) 14
Ширина (см) 91*71
Температура (K) 3000-6000
Напруга (В) 220
Виробництво Китай
Матеріал плафону Пластик, кришталь
Матеріал каркасу Метал, пластик
Наявність абажура немає
Стандарт патрона LED
Вид кріплення Стельове (планка)
Максимальна потужність (Вт) 292
Висота (см) 14
Ширина (см) 91*71
Температура (K) 3000-6000
Напруга (В) 220
Виробництво Китай
Рекомендована площа освітлення: до 25 кв. метрів
На продукцію поширюється гарантія
Доставку можна здійснювати як будь-якими зручними для вас службами перевезення, так і самовивозом.
На продукцію поширюється гарантія
Доставку можна здійснювати як будь-якими зручними для вас службами перевезення, так і самовивозом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Світ |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 292 Вт |
| Напруга мережі | 180~265 В |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Квадратна |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 91 см |
| Ширина | 71 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота , мм | 140 |
| Довжина ,мм | 910 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Напуга живлення, V | 220/240V |
| Потужність споживання , Вт | 292w |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Температура кольору , До | 2700К-6400K |
| Керування | Пульт+ вимикач |
| Ширина, мм | 710 |
- Ціна: 7 256 ₴

