

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана люстра підійде під любий дизайн. Роззсіювач виконаний з хрусталиків що створює неповторний комфорт і затишок. В комплекті йде сучасний пульт з електронним дімером і регулятором кольору. З пульта можна включити один з представлених режимів-тепле світло, нейтральне та холодне.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 22 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота , мм | 600 |
| Можливість регулювання висоти | Немає |
| Довжина ,мм | 200 |
| Люстра-вентилятор | Немає |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Напуга живлення, V | 220/240V |
| Потужність споживання , Вт | 22w |
| Стиль виготовлення | LED |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Керування | Вімікач |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Ширина, мм | 50 |
| Основні атрибути | |
| Напруга мережі | 180~265 В |
- Ціна: 635 ₴
- В наявності
- Код: SY-7386/600 BK22W
Світильник настінний світлодіодний LED Свет SY-7386/600 BK 22W
635 ₴
- +380 (96) 950-65-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
