
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна класична люстра виконана з якісних матеріалів.
Ця модель світильника створить домашній затишок для вашої кімнати . Саме мінімалізм моделі і є її родзинкою.
Патрон з цоколем Е-27 дозволить легко підібрати необхідну лампочку з бажаною кількістю світла.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Виробник | Світ |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір плафона | Білий |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 52 см |
| Діаметр | 52 см |
| Висота | 42 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал+шкло |
| Напуга живлення, V | 220/240V |
| Висота , мм | 420 |
| Ширина, мм | 520 |
| Керування | Вімікач |
- Ціна: 2 395 ₴
- В наявності
- Код: SH-7671/4 LWG
Люстра Свет хрустальна на 4 лампочок біла з золотом SH-7671/4 LWG
2 395 ₴
- +380 (96) 950-65-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
