
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана люстра підійде під любий дизайн. Розсіювач виконаний з акрилу, що розсіює рівномірно світло. Mожна включити один з представлених режимів-тепле світло, нейтральне та холодне
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 42 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Світ |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 42 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Напуга живлення, V | 175-265V |
| Температура кольору , До | 3000-6000 |
| Потужність споживання , Вт | 45w |
| Висота , мм | 120 |
| Довжина ,мм | 290 |
| Ширина, мм | 200 |
| Форма | Круглий |
| Димер | Ні |
- Ціна: 1 030 ₴
- В наявності
- Код: SC-3119/2C WH
Люстра світлодіодна LED Свет SC-3119/2C WH 36+6W Біла
1 030 ₴
- +380 (96) 950-65-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
