
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана люстра підійде під любий дизайн. Розсіювач виконаний з акрилу, що розсіює рівномірно світло.
Світлодіодне бра-люстра на три джерела світла потужністю 40+14 Вт, можна використовувати його як настінне бра і як стельова люстра, каркас металевий білого кольору, довжина 37 см, ширина 26 см, висота 12 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Світ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 54 Вт |
| Напруга мережі | 180~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Форма плафона | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 39 см |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота , мм | 120 |
| Довжина ,мм | 260 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Напуга живлення, V | 220/240V |
| Потужність споживання , Вт | 36w |
- Ціна: 805 ₴
- В наявності
- Код: SC-3123/2W BK
Люстра світлодіодна LED Свет SC-3123/2W BK
805 ₴
- +380 (96) 950-65-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
