
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Горизонтальна рамка Schneider Electric Asfora EPH5800221 2-постова білого кольору. Розмір цієї рамки становить 154 мм, 83 мм і 9 мм. Глянцеве покриття робить її яскравою та привабливою. Ступінь захисту IP20. Виготовлена з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) матеріалу. Рамка сертифікована як екологічно чистий продукт преміум-класу. Не містить ртуті та важких металів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shneider Electric |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб установки | Накладний |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 83 мм |
| Довжина | 9 мм |
| Ширина | 154 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| __Наявність | Да |
| Вимикач, розетка, рамка | Рамка |
| Матеріал | Пластик |
| Серія | Asfora |
- Ціна: 75 ₴

