

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана люстра підійде під любий дизайн. Роззсіювач виконаний з хрусталиків що створює неповторний комфорт і затишок. В комплекті йде сучасний пульт з електронним дімером і регулятором кольору. З пульта можна включити один з представлених режимів-тепле світло, нейтральне та холодне.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Світ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Колір | Чорний |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип цоколя | LED module |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 19 см |
| Діаметр | 81 см |
- Ціна: 1 965 ₴
- В наявності
- Код: SY-16058/3+3 BK
Світильник світлодіодний LED чорного кольору Свет SY-16058/3+3 BK 60W
1 965 ₴
- +380 (96) 950-65-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
