
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальні карнизи що вдало поєднують естетику і функціональність
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orvit |
| Вид карниза | Штанговий (круглопалочний) карниз |
| Призначення | Для важких, середніх і легких штор |
| Управління | Механічне (ручне) |
| Кріплення | Настінне |
| Кількість рядів | 2 |
| Спосіб підвісу штор | Кільця з гачками |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Відліт від стіни | 15 см |
| Можливість стику | Так |
| Розміри карниза | |
| Загальна довжина карниза | 2 м |
| Довжина карнизу без бічних елементів | 2 м |
| Максимальна довжина карниза без стику | 3 м |
| Діаметр штангового карниза | 16 мм |
| Довжина | 200 см |
| Комплектація карниза | |
| Кронштейн для кріплення | 2 шт. |
| Накінечник | 2 шт. |
| Заглушки | 2 шт. |
| Кільця з гачками | 40 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | 16 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина карнизу,см | 200 |
- Ціна: 870 ₴
- В наявності
- Код: 000-7704
Карниз металевий Orvit Авея двохрядний 16/16 мм 200см чорний/золото
870 ₴
- +380 (96) 950-65-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
