
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра в стилі лофт, підвісний світильник - стильне доповнення Вашого інтер'єру. Підвісний світильник виконаний в модному стилі лофт. Ідеальний такий підвісний світильник у освітленні інтер'єрів в індустріальному стилі, а також світильник у цікавими плафонами доречний в інтер'єрах кафе, барів і ресторанів відповідної тематики. Матеріал виготовлення світильника у стилі loft – метал. Супер оригінальні скляні кулі плафони. Джерело світла в даній модній лампі люстра з цоколем E-14. Ідеальна люстра в стилі лофт в ретро лампи і лампи Едісон. З таким світильником у Loft стилі, інтер'єр Вашої квартири чи офісу стане особливим, стильним, модним та сучасним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Бронзовий |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота , мм | 450 |
| Довжина ,мм | 210 |
| Матеріал | Метал+шкло |
| Напуга живлення, V | 220/240V |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Керування | Вімікач |
| Ширина, мм | 150 |
- Ціна: 380 ₴
- В наявності
- Код: DX-913-1 FGD/BE
Настінне бра-світильник у стилі лофт Свет DX-913-1 FGD/BE
380 ₴
- +380 (96) 950-65-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
