
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна класична люстра виконана з якісних матеріалів.
Ця модель світильника створить домашній затишок для вашої кімнати . Саме мінімалізм моделі і є її родзинкою. Плафони виконані зі шкла.
Патрон з цоколем Е-27 дозволить легко підібрати необхідну лампочку з бажаною кількістю світла.
Ця модель світильника створить домашній затишок для вашої кімнати . Саме мінімалізм моделі і є її родзинкою. Плафони виконані зі шкла.
Патрон з цоколем Е-27 дозволить легко підібрати необхідну лампочку з бажаною кількістю світла.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Хром |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Світ |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип кріплення | Планка |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 34 см |
| Ширина | 16 см |
| Висота | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал+шкло |
| Напуга живлення, V | 220V |
| Висота , мм | 250 |
| Довжина ,мм | 340 |
| Ширина, мм | 160 |
| Керування | Вімікач |
- Ціна: 638 ₴

