


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісна люстра в стилі "прованс" на підставі кольору "антична бронза" - стане відмінним доповненням в світлому інтер'єрі пастельних тонів.Люстра має кріплення "під гачок" і надійно фіксується на стелі.Завдяки регулюванню висоти стельової чаші люстру можна встановити під натяжну стелю. Плафони виготовлені з міцного скла з нанесенням білої емалі всередині і мають візерунок. Патрони типу Е27 зарекомендували себе своєю довговічністю,надійністю і стійкістю до перепадів температур і напруги. Ви без жодних проблем зможете використовувати потужну лампочку в даній люстрі. Придбати лампочки до люстр ви також можете у нас на сайті.
Класична люстра з плафонами на ланцюги на три лампочки. Колір основи: антична бронза. Патрон Е27 пластиковий
Діаметр люстри: 500 мм;
Висота люстри: 550 мм.
Класична люстра з плафонами на ланцюги на три лампочки. Колір основи: антична бронза. Патрон Е27 пластиковий
Діаметр люстри: 500 мм;
Висота люстри: 550 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Прометей |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Лінійна |
| Колір плафона | Чорний |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Куля |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 46 см |
| Ширина | 31 см |
| Висота | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Напуга живлення, V | 220/240V |
| Керування | Вімікач |
- Ціна: 890 ₴
- В наявності
- Код: P5-N4537/4
Люстра стельова на 4 лампочки в стилі лофт Прометей P5-N4537/4
890 ₴
- +380 (96) 950-65-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
