



Аналог люмінесцентного світильника типу Т5, з розсіювачем та вимикачем. Використання світлодіодного світильника дозволяє зекономити 50% електроенергії у порівнянні з люмінесцентними лампами. Має значний ресурс роботи в 30 000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні на УФ випроміннювання. Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне свічення без мерехтіння. Стильний світильник з якісного глянцевого пластику знайде своє місце в будь-якому інтер'єрі. Існує можливість монтажу декількох таких світильників в лінію, завдяки наявності з'єднувальних гнізд.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 100 Вт |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Виробник | Ardero |
| Стан | Новий |
| Потужність | 100 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Колірна температура | 6500K |
| Світловий потік | 9500 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Лінійна |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 10 см |
| Висота | 2.3 см |
- Ціна: 420 ₴
- В наявності
- Код: AL5020 ARD 100W мат,
Світлодіодний світильник AL5020 ARD100W 9500LM 6500K Feron матовий
420 ₴
- +380 (96) 950-65-29

