


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оновлений накладний світильник з підвищеною енергоефективністю 100Лм/Вт.
Особливості та переваги:
Дизайн конструкції. Об’ємний плафон моделі забезпечує бокове свічення торцевої частини, що збільшує кут розсіювання світла.
Якість конструкції. Оновлений якісний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі забезпечують надійну та стабільну роботу світильника. Висока якість матеріалів та зборки.
Комфортне світло. Миттєве вмикання та рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсації.
Економічність. Економія до 90% електроенергії у порівнянні з лампами розжарювання та галогенними лампами.
Особливості та переваги:
Дизайн конструкції. Об’ємний плафон моделі забезпечує бокове свічення торцевої частини, що збільшує кут розсіювання світла.
Якість конструкції. Оновлений якісний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі забезпечують надійну та стабільну роботу світильника. Висока якість матеріалів та зборки.
Комфортне світло. Миттєве вмикання та рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсації.
Економічність. Економія до 90% електроенергії у порівнянні з лампами розжарювання та галогенними лампами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | LED module |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Стан | Новий |
| Потужність | 72 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Світловий потік | 3380 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 49 см |
| Висота | 7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 1 525 ₴
- В наявності
- Код: AL5087ARD 60W
Накладний світлодіодний світильник Ardero AL5087ARD коло 60W 2700Lm 3000K-6000K
1 525 ₴
- +380 (96) 950-65-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
