
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельовий світильник на п'ять джерел світла, патрон Е-27, каркас металевий золотого кольору, плафон скло, довжина 58 см, ширина 58 см, висота 22 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Різні кольори |
| Колір арматури (підстави) | Мідь |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Світ |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Багатопроменева |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Куля |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 58 см |
| Ширина | 58 см |
| Висота | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Ні |
- Ціна: 1 205 ₴
- В наявності
- Код: SH-8067/5A COPPER
Люстра лофт на 5 плафонів SH-8067/5A COPPER мідна
1 205 ₴
- +380 (96) 950-65-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
