
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудований світильник Feron 8060-2 срібло срібло
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GX53 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Виробник | Ardero |
| Форма | Квадратна |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 36 мм |
- Ціна: 180 ₴
- В наявності
- Код: DL-2814 WT
Вбудований світильник Feron .DL-2814 квадрат білий під лампу GX53 ARD
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (96) 950-65-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
