
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні архітектурні світильники Ardero DH1010ARD
Серія вбудованих світильників для архітектурного підсвічування
Переваги та особливості архітектурного світлодіодного накладного світильника Ardero DH1010ARD 3Вт 3000K чорного кольору:
- Лаконічний дизайн
- Міцний металевий корпус
- Можливість використання всередині приміщень та на вулиці
- Індекс кольоропередачі CRI≥80
- Ступінь захисту IP54
- Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Основні | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Накладний |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркаса | метал |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Колір | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Немає |
| Форма | Квадратна |
| Встановлення | Стельова, Настінно-стельова |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Розміри | |
| Довжина | 85 см |
| Ширина | 85 см |
| Висота | 49 см |
- Ціна: 285 ₴
- В наявності
- Код: DH1010
Архітектурний світильник Feron DH1010 230V 3W 30Lm 3000K чорний квадрат85*85-79 IP54
285 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (96) 950-65-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
