


Інтер'єрний світильник підходить для освітлення сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів тощо. Підійде для лоджій і коридорів та певних зон у великих кімнатах. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації. Корпус виконаний з алюмінію, на відміну від дешевих аналогів з металевим корпусом, що не схильний до корозії.
Як джерело світла використовується одна лампочка з цоколем GU10 і максимальною потужністю 30W.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє високим захистом від ударів IK07 та ступенем захисту IР20 - не допускає потрапляння часточок бруду всередину світильника.
Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GX53 |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Виробник | Videx |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Форма | Кругла |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 80 мм |
| Висота | 70 мм |
- Ціна: 175 ₴
- В наявності
- Код: VL-SPF25A-B-5869
Світильник VIDEX під лампу GX53 SPF25A накладний чорний
175 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (96) 950-65-29

