


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доповнення асортименту інтер'єрних плафонів “зіркове небо”.
Стильний та сучасний накладний світлодіодний світильник. Чудовий варіант настінно-стельового світильника для освітлення як житлових, так і адміністративно-офісних приміщень, інтер'єрів готелів, кафе, ресторанів. Вироблені з легких матеріалів, прості у монтажі, економічні та довговічні.
Переваги світильників AL562ARD
Якість конструкції. Якісний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі, що забезпечують надійну роботу світильника. Висока якість матеріалів збірки.
Якісне світло. Миттєве вмикання. Рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсації.
Економічність. Завдяки світлодіодній технологіх дозволяє економити до 90% електроенергії у порівнянні з лампами розжарювання та галогенними лампами.
Простий монтаж. Світильник має простий монтаж. Всі необхідні кріплення в комплекті.
Розсіювач "зоряне небо" не має аналогів серед таких потужностей у конкурентів.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Стильний та сучасний накладний світлодіодний світильник. Чудовий варіант настінно-стельового світильника для освітлення як житлових, так і адміністративно-офісних приміщень, інтер'єрів готелів, кафе, ресторанів. Вироблені з легких матеріалів, прості у монтажі, економічні та довговічні.
Переваги світильників AL562ARD
Якість конструкції. Якісний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі, що забезпечують надійну роботу світильника. Висока якість матеріалів збірки.
Якісне світло. Миттєве вмикання. Рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсації.
Економічність. Завдяки світлодіодній технологіх дозволяє економити до 90% електроенергії у порівнянні з лампами розжарювання та галогенними лампами.
Простий монтаж. Світильник має простий монтаж. Всі необхідні кріплення в комплекті.
Розсіювач "зоряне небо" не має аналогів серед таких потужностей у конкурентів.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Ardero |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 30 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Світловий потік | 2100 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 32 см |
| Висота | 5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
| Димер | Ні |
- Ціна: 555 ₴
- В наявності
- Код: AL3007-RW 30W
Накладний світлодіодний світильник Ardero AL3007-RW 30W 5000K IP65 білий круг круг
555 ₴
- +380 (96) 950-65-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
