
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доповнення асортименту інтер'єрних плафонів “зіркове небо”.
Стильний та сучасний накладний світлодіодний світильник. Чудовий варіант настінно-стельового світильника для освітлення як житлових, так і адміністративно-офісних приміщень, інтер'єрів готелів, кафе, ресторанів. Вироблені з легких матеріалів, прості у монтажі, економічні та довговічні.
Переваги світильників AL562ARD
Якість конструкції. Якісний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі, що забезпечують надійну роботу світильника. Висока якість матеріалів збірки.
Якісне світло. Миттєве вмикання. Рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсації.
Економічність. Завдяки світлодіодній технологіх дозволяє економити до 90% електроенергії у порівнянні з лампами розжарювання та галогенними лампами.
Простий монтаж. Світильник має простий монтаж. Всі необхідні кріплення в комплекті.
Розсіювач "зоряне небо" не має аналогів серед таких потужностей у конкурентів.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Стильний та сучасний накладний світлодіодний світильник. Чудовий варіант настінно-стельового світильника для освітлення як житлових, так і адміністративно-офісних приміщень, інтер'єрів готелів, кафе, ресторанів. Вироблені з легких матеріалів, прості у монтажі, економічні та довговічні.
Переваги світильників AL562ARD
Якість конструкції. Якісний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі, що забезпечують надійну роботу світильника. Висока якість матеріалів збірки.
Якісне світло. Миттєве вмикання. Рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсації.
Економічність. Завдяки світлодіодній технологіх дозволяє економити до 90% електроенергії у порівнянні з лампами розжарювання та галогенними лампами.
Простий монтаж. Світильник має простий монтаж. Всі необхідні кріплення в комплекті.
Розсіювач "зоряне небо" не має аналогів серед таких потужностей у конкурентів.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Ledcoin |
| Стан | Новий |
| Потужність | 36 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Світловий потік | 3240 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 24 см |
| Висота | 3.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
| Димер | Ні |
- Ціна: 295 ₴
- В наявності
- Код: AL3010-R 36W
Накладний світлодіодний світильник Ardero AL3010-R 36W 6500K IP65 240*35 LC круг
295 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (96) 950-65-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
