


LED Світильник накладний квадрат VIDEX 18W 5000K
Світильник накладний VIDEX - є джерелом більш якісного освітлення і споживає набагато менше електроенергії. Він не нагрівається і тому прекрасно поєднується з підвісними або натяжними стелями, а монтаж не викличе труднощів навіть у непрофесіонала. Мають сучасний дизайн і відтворює приємне рівномірне світло. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю. Дані світильники мають тонкі рамки, що вигідно вирізняють їх з-поміж інших аналогів. Його розміри становлять усього 192x192x28мм. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом всього періоду експлуатації.
Світильник має світловіддачу - 80Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 1140Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 120°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості включень та виключень (100 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 185-265В.
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Спрямоване світло | Ні |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Білий |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Videx |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 1100 лм |
| Світловіддача | 73 лм/Вт |
| Форма | Кругла |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 190 мм |
| Висота | 42 мм |
- Ціна: 530 ₴
- В наявності
- Код: VL-BHFR-155B/5197
LED світильник накладний круглий VIDEX 15W 5000K IP65 чорнй
530 ₴
- +380 (96) 950-65-29

