
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний світильник, бра на одне джерело світла, патрон Е-27, каркас металевий чорного кольору, довжина 19 см, ширина 11 см, висота 19 см.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | SVET |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 190 мм |
- Ціна: 270 ₴
- В наявності
- Код: SR-N6106/1W
Бра на одну лампу чорного кольору Свет SR-N6106/1W
270 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (96) 950-65-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
