

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельова світлодіодна люстра на чотири джерела світла, каркас білого кольору, довжина 45 см, ширина 39 см, висота 18 см, на 126 ватів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 126 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Квадратна |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 39 см |
| Висота | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Ні |
- Ціна: 1 280 ₴
- В наявності
- Код: SY-16078/1+1C WH
Світильник стельовий світлодіодний білого кольору LED Свет SY-16078/1+1C WH 100W
1 280 ₴
- +380 (96) 950-65-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
