


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип джерела освітлення: G9 220V*15 шт (без ламп у комплекті)
Колір металу: чорний
Матеріал плафона: прозоре скло
Тип кріплення на стелю: планка 12,8
Розмір стельової чаші: діаметр 14,9 см, висота 2,5 см.
Діаметр кільця: 59,6 см
Діаметр по плафону: 84 см
Висота люстри: 28,5 см
Висота максимальна: 117 см
Вага: 2,630 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт |
| Кількість джерел світла | 15 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G9 |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Лампочка |
| Тип світильника | Підвісний |
| Форма | Кругла |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 84 см |
| Висота | 117 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Ні |
- Ціна: 7 380 ₴
- В наявності
- Код: P488/15B BK+CL
Люстра підвісна сучасна чорного кольору P488/15B BK+CL
7 380 ₴
- +380 (96) 950-65-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
