
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра декоративна IS 96175/4 BK — стильна та атмосферна модель, що поєднує сучасний дизайн, функціональність і натуральні акценти. Світильник оснащений чотирма плафонами під стандартний цоколь E27 та має поворотні механізми, які дозволяють змінювати напрямок світла й налаштовувати освітлення відповідно до потреб приміщення.
Плафони виготовлені зі скла прозорого типу з плавним переходом у чорний колір, що створює ефект глибини та м’яко фільтрує світло. Такий градієнт виглядає сучасно й додає люстрі візуальної виразності, формуючи затишну атмосферу у приміщенні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Лампочка |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Багатогранна |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 52 см |
| Висота | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Ні |
- Ціна: 1 410 ₴
- В наявності
- Код: IS 96175/4 BK
Люстра стельова на 4 плафона Valeso IS 96175/4 BK
1 410 ₴
- +380 (96) 950-65-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
