
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Металевий карниз для штор Orvit – це найкраще рішення для декорування вікна та створення затишку і неповторного стилю у вашій оселі.
Ковані карнизи виготовляються за сучасними технологіями, що гарантує їх міцність та довговічність.
Завдяки гальванічному або фарбованому покриттю, яке передає усю гаму кольорів (від сніжно-білого до кольору ночі), ви зможете реалізувати будь-які ідеї по оформленню вашого житла.
В асортименті є різні форми труб: гладкі, кручені, рифлені та профільні. Цікаві рельєфи завжди органічно доповнюють кімнату, притягують погляд та додають унікальності в інтер'єр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orvit |
| Вид карниза | Штанговий (круглопалочний) карниз |
| Призначення | Для важких, середніх і легких штор |
| Управління | Механічне (ручне) |
| Кріплення | Настінне |
| Кількість рядів | 1 |
| Спосіб підвісу штор | Кільця з гачками |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Відліт від стіни | 15 см |
| Можливість стику | Так |
| Розміри карниза | |
| Загальна довжина карниза | 3 м |
| Довжина карнизу без бічних елементів | 3 м |
| Максимальна довжина карниза без стику | 3 м |
| Діаметр штангового карниза | 25 мм |
| Довжина | 300 см |
| Комплектація карниза | |
| Кронштейн для кріплення | 3 шт. |
| Накінечник | 2 шт. |
| Кільця з гачками | 30 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки |
| Матеріал карниза | Метал |
- Ціна: 930 ₴
- В наявності
- Код: 009-3024
Карниз металевий Orvit Борджеза однорядний 25 мм 300см чорно/золотий
930 ₴
- +380 (96) 950-65-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
